تبلیغات
✴ ѴłϾŦΦЯR ŁΛƝÐ ✴ - سفری نا تمام

✴ ѴłϾŦΦЯR ŁΛƝÐ ✴

Death Is Our Freedom

صفحه اصلی | عناوین مطالب | تماس با من | قالب وبلاگ

چند روز به مسافرت رفته بودم ، به ملاقات دریای کاسپین .  گفتم بعد از این همه دود و شلوغی به جایی پاکیزه پناه ببرم تا بتونم نفسی تازه کنم ولی ضد حال پشت ضد حال .
طبیعت و جنگل ها بسیار زیبا بودن اما :
* دمای هوا اندازه کوره ذوب شیشه
*خشکی رودخانه ها تا جایی که نشون می داد اونجا همیشه بیابونی بی آب و علف بود
*رطوبت هم که شیرین 70 یا 80 درصد بود

ولی چیزی که قلب مرا بسیار آزرد " آشغال " بود :(  تا چشم کار می کرد همه جا پر از زباله بود ، پر از بطری های پلاستیکی و پر از پسماند های خوراکی . دلم می سوزه  از این همه سهل انگاری . من که  اون همه آشغال رو دیدم هنگ کرده بودم و الانم توی دوران نقاهتم . البته جا های دیگه ای بودند که شهرداری رسیدگی کرده بود و تمیز بودن .

خیال فانتزی :

تصور کنید تمام دنیا رو آشغال فرا بگیره ، طوری که دیگه جایی برای دفع و نابودیش توی کشور ها نباشه . عده ای از کشور ها برای دفع زباله به کشور های دیگه حمله می کنن تا براشیان جا پیدا کنن ، برخی ها هم  زیر پایشان را می کنن و زباله ها رو اونجا چال می کنن ، یا برخی از کشور ها که مثلا به فکرن ، تمام زباله هایشان را به فضا می فرستند. ولی کشور های فقیر مجبور اند با زباله ها زندگی می کنن .
طولی نمی کشه که انسان ها  از دست همین ها به زیر زمین یا آسمان پناه ببرند و چون آنجا ها را هم آلوده کردن ، جایی برای فرار ندارن ، پس خودشون به دست خود نابود می شوند.
ولی ما می تونیم .... 
بی خیال 

شنبه 1 شهریور 1393 05:03 ب.ظ |- VICTOR DEATHHEAVEN -| نظرات()

Design: Bia2skin.ir